Serwis na programie Sulech CMS

Serwis w którym obecnie jesteś utworzony został w technologii Responsive Web Design (RWD) na bazie wielu zmodernizowanych skryptów tz wolnego oprogramowania (open source) uzupełnionych własnymi skryptami, które razem tworzą autorski CMS Sulech.

Sulech CMS wykorzystany do utworzenia tego serwisu zawiera mechanizmy samodzielnej publikacji, indeksacji i pozycjonowania publikowanych tekstów i zdjęć, system recenzji, RSS, newsletter, system prezentacji nowych tekstów system logowania klientów, itd.

Program Sulech CMS w przeszłości z powodzeniem wykorzystaałem do tworzenia wielu serwisów firmowych z możliwością składania zamówień, serwisów informacyjnych z galeriami zdjęć i filmów z system wizytówek internetowych i systemem ogłoszeń lokalnych, forum, sklepów internetowych.
Program pozwala na administrowanie treścią serwisu poprzez wygodny panel administracyjny.

Oferuję utworzenie indywidualnie projektowanego firmowego serwisu firmowego CMS w języku polskim, z możliwością rozbudowy o inne języki europejskie na bazie programu Sulech CMS.

Po utworzeniu serwisu zostanie on wypełniony pierwszymi treściami. Treści stron internetowych zostaną poddane optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO). W końcówce prac webmasterskich serwis zostanie zindeksowany w popularnych wyszukiwarkach. Wyznaczona osoba zostanie przeszkolona do jego dalszej obsługi.

Wymagania sprzętowe
Do uruchomienia programu wymagane są: posiadanie domeny i serwera sieciowego z obsługą PHP i MySQL. Do jego dalszej eksploatacji (obsługi) potrzebne będzie komputer lub tablet z dostępem do internetu, zainstalowaną przeglądarką internetu oraz programy do obróbki tekstów i grafik.

Przykładowe serwisy utworzone w tej technologii


Mijają lata (w intenecie 16 lat to kilka epok w rozwoju technologii internetowych), a kilka moich programów CMS nie chce podzielić losu dinozaurów i ciągle działa - zarabia na opłacenie domeny i serwera. Wesoły

© 2007- 2021 Tworzenie serwisów RWD CMS created by Sulech 205976 (2)