Responsywny serwis na Word Pressie

Responsywny serwis na Word Pressie

O programie Word Press
Program posiada licencję GNU General Public License, jest programem Open Source (Otwarte Oprogramowanie) i jest dostępny bezpłatnie.
Program tworzy zestaw skryptów wykorzystujący min. PHP, JavaScript, SQL, HTML 5, CSS 3 i jest używany przede wszystkim do tworzenia blogów, ale z powodzeniem można go użyć do tworzenia innych serwisów internetowych. Serwisy utworzone na CMS Word Press niezawodnie działają na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych.

Oferuję utworzenie serwisu firmowego w oparciu o program Word Press na wybranym serwerze i domenie, który będzie dopasowany do potrzeb ZLECENIODAWCY.
Wszystkie elementy utworzonego serwisu tj.: zasadniczy program Word Press, theme-child, pluginy, strony, wpisy, galerie, formularze, menu, arkusze CSS, itd., będą odpowiednio skonfigurowane i zmodyfikowane w celu zapewnienia całości niezawodnego działania. Po utworzeniu serwisu zostanie on wypełniony pierwszymi treściami. Treści stron internetowych zostaną poddane optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO). W końcówce prac webmasterskich serwis zostanie zindeksowany w popularnych wyszukiwarkach. Wyznaczona osoba zostanie przeszkolona do jego dalszej obsługi.

Wymagania sprzętowe
Do uruchomienia programu wymagane są: posiadanie domeny i serwera sieciowego z obsługą PHP i MySQL, do jego dalszej eksploatacji (obsługi) potrzebne będzie komputer lub tablet z dostępem do internetu, zainstalowaną przeglądarką internetu oraz programy do obróbki tekstów i grafik.

Przykłady utworzonych serwisów na Word Pressie CMS:

  • Fundacja Playces propaguje zdrowy i aktywny tryb życia oraz integracji społecznej poprzez sport. Działania fundacji skierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży wśród, których zanika tradycyjna forma komunikacji.
  • Meble LOKATOR z Zielonej Góry oferuje piękne meble nie tylko dla zamożnych - warto zobaczyć bardzo ciekawe projekty i wykonania mebli dla firmy i domu.
© 2007- 2021 Tworzenie serwisów RWD CMS created by Sulech 205981 (5)