Kominki, kuchnie węglowe, piece kaflowe, kafle
Kominki, kuchnie węglowe, piece kaflowe, kafle

Firma FHU "SOBKOWIAK"
oferuje klasyczne piece i trzony kaflowe stawiane zgodnie z tradycyjną sztuką zduńską.

Staramy się żeby jedno rozbudowane urządzenie kaflowe zaspokajało potrzeby ogrzewcze i gastronomiczne mieszkania lub domu przy okazji produkując ciepłą wodę użytkową i sanitarną na potrzeby domowników. Gdy jest to niewykonalne, to wtedy szukamy rozwiązania z dwoma, a nawet trzema urządzeniami kaflowymi, które będą współpracowały ze sobą w komfortowym ogrzaniu całego mieszkania (budynku) i w zapewnieniu przygotowania pysznych dań, przy okazji produkując ciepłą wodę użytkową i sanitarną na potrzeby domowników.

Jeżeli tylko jest to możliwe, urządzenia kaflowe projektowane są w taki sposób, by były całkowicie niezależne od mediów zewnętrznych (prądu, gazu) i aby-na wypadek ich niespodziewanego niedoboru-zapewniały, w każdych nawet ekstremalnych warunkach, komfortową egzystencję całej rodziny w cieple, z dobrym jadłem i z możliwością wykąpania się i pozmywania naczyń.

Projektowane przez nas i wykonywane urządzenia kaflowe są całkowicie samowystarczalne do wygodnej egzystencji z nimi i nie potrzebują do pomocy żadnych bezobsługowych urządzeń typu kocioł gazowy, olejowy lub elektryczny, chyba że jest takie życzenie inwestorów.

Piece posiadające wymienniki wodne są podłączane do każdej jednej bez wyjątku instalacji hydraulicznej. Wykonywane są także piece sypialne, leżalne i kilku platformowe piece relaksacyjne, a także rozbudowane mniej lub bardziej całe kompleksy kaflowe łączące w sobie funkcjonalność kilku urządzeń kaflowych. Pokojowe piece kaflowe stawiane są w kamienicach, domach tradycyjnych, energooszczędnych z rekuperacją (z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz do paleniska). Posiadamy kafle z 20 kaflarni. Sporządzamy indywidualne kolorowe z wymiarowane projekty. Urządzenia kaflowe wykonywane są na terenie całego kraju i poza granicami. Współpracujemy z architektami i firmami budującymi domy ?pod klucz?.

W ofercie sprzedaży: - wkłady kominkowe - wkłady kominkowe i piece kominkowe na drewno wyposażone w System Pamięci Ciepła, wydłużający ich czas oddawania ciepła do otoczenia powyżej 9 godzin - piece kominkowe na drewno wyposażone w System Pamięci Ciepła Xtra umożliwiający ponad 12 godzinne przechowywanie ciepła wolno rozładowującego się do otoczenia - kotły kominkowe - kuchnie węglowe i na drewno, piecyki z fajerką lub z piekarnikiem - eleganckie kuchnie elektryczne, gazowe i na drewno (w kompletach identycznych kolorystycznie i stylowo) - przenośne kuchnie i piece kaflowe z piekarnikiem lub bez wykonywane w tradycyjnej technologii zduńskiej - przenośne węglowe kuchnie kaflowe z piekarnikiem i wodnym wkładem grzewczym pozwalającym ogrzać mieszkanie (domek) do 70 m2 wykonywane w tradycyjnej technologii zduńskiej.

Posiadają ruszt letni i zimowy. Przeznaczone są przede wszystkim do kamienic, w których kominiarz zezwala tylko na zamontowanie kuchni kaflowej - przenośne pokojowe piece kaflowe wykonane zgodnie ze sztuką zduńską - kotły kuchenne, termo kuchnie, termo piecyki podłączane do instalacji wodnej co - kafle z 20 kaflarni - wszelkie metalowe okucia do kuchni i pieców kaflowych - wężownice (podkowy, cegiełki) do przygotowywania ciepłej wody, wymienniki wodne dużej mocy do kuchni kaflowych i pokojowych pieców kaflowych podłączane do instalacji wodnej co - pieco-piekarniki opalane drewnem-nowoczesne urządzenia kulinarne umożliwiające przygotowywanie zdrowych i pysznych potraw porównywalnych w smaku z wypiekami otrzymywanymi z prawdziwego pieca chlebowego - workowana glina zduńska, kamienie zduńskie.Więcej na stronie: http://www.salonsobkowiak.pl
 
FHU Sobkowiak, Świdnica k. Zielonej Góry, Ogrodowa 20
E-mail: salonsobkowiak@wp.pl
Data utworzenia strony: 21-04-2008r. Liczba odsłon: 6137
©2008-2021 Sulechowskie Strony