"FotoRut" Marta Rutkowska

Profesjonalna Fotografia Artystyczna.

Twoja Fabryka Wspomnień, Cień Emocji i Nutka Przypomnienia.

Sprawdź, jak bardzo warto ze mną współpracować. Gwarancja satysfakcji, albo zwrot pieniędzy.

Czym się zajmuję? Fotografia reportażowa, plenerowa oraz studyjna.

FOTOGRAFIA RODZINNA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA I REKLAMOWA

Ty również zasługujesz na tak piękną pamiątkę, jak oni:

Kilka słów o mnie

Nazywam się Marta. Prywatnie jestem mamą dwóch kochanych córeczek, a zawodowo fotografuję Wasze wspomnienia. Są ważne momenty w naszym życiu, które zdarzają się tylko raz. Czy wiecie ile procent wydarzeń z Waszego życia zapamiętujecie? Pewnie odpowiadając sobie na to pytanie nie pomyśleliście o swoim dzieciństwie. Czy nie są to w większości wydarzenia udokumentowane na fotografiach i filmach?

Pamiętajcie, że dzieci dorastają tylko raz. Są sprawy i wydarzenia, które więcej się nie powtórzą - i do których z uśmiechem wraca się po latach. Które mogą być zachwycającą ozdobą Waszego domu w postaci fotoobrazu, lub fotoalbumu, który będziecie z zachwytem oglądać na rodzinnych spotkaniach lub w samotności podczas wiosennych porządków.

www.fotorut.pl

Fotografią zajmuję się już od dłuższego czasu. Dotychczas było to tylko zainteresowanie, które udało mi się przekształcić w formę samozatrudnienia. Moja oferta jest elastyczna i indywidualnie dopasowana do Waszych potrzeb.


Co fotografuję? Właściwie wszystko, co jest dla Was ważne. Od sesji dla par, sesji narzeczeńskich, po sesje rodzinne, sesje ciążowe, noworodkowe i sesje dziecięce. Towarzyszę Wam również podczas ważnych dla Was chwil ? tworząc piękny i spójny reportaż ze ślubu, chrztu świętego, komunii świętej oraz innych ważnych dla Was wydarzeń.

Fotografia jest dla mnie czymś więcej niż tylko robieniem zdjęć. To połączenie umiejętnego malowania światłem z pasją, kreatywnością, wiedzą oraz doświadczeniem. Łączę wszystkie powyższe cechy które tworzą utrwalenie ważnych dla Was chwil, wydarzeń i upływającego czasu.

Fotografia jest obecna w mojej rodzinie od trzech pokoleń, dlatego doświadczenie zdobywałam się już od najmłodszych lat. Fotografowanie nie jest dla mnie tylko pracą, ale również spełnieniem moich marzeń. Czuję ogromną satysfakcje, gdy jesteście zadowoleni z mojej pracy.

Staram się indywidualnie podejść do każdej osoby i sprawić, by nasza współpraca przebiegała w miłej i luźnej atmosferze. Ponadto przy reportażach nie narzucam się i jestem dyskretna, tak byście mogli wszystko pozytywnie i osobiście przeżywać bez zbędnego pozowania.

Zapraszam do oglądania mojego portfolio oraz polubienia mojego fanpage'a www.facebook.com/fotorut


 
FotoRut Marta Rutkowska
telefon: 696 258 742
E-mail: fotorut@o2.pl
Data utworzenia strony: 05-11-2014r. Liczba odsłon: 3516
©2008-2021 Sulechowskie Strony